NOWA FATIMA 15 – 28 09 2019


JESZCZE WOLNYCH JEST 19 MIEJSC –

zapraszamy do zapisów do 16 czerwca.

Zapisy trwają jeszcze w innych parafiach.

Kontrolujemy sume zapisów co dwa tygodnie. 

 

 

 

Pielgrzymka  do Fatimy

Francja-Hiszpania-Portugalia 14 dni

MEDIOLAN – LOURDES – SANTIAGO DE COMPOSTELA – FATIMA –  NAZARE – BATALHA – AVILA – SARAGOSSA – COSTA BRAVA – MONTSERRAT – BARCELONA – LA SALETTE – ARS

Termin 15.09 – 28.09.2019         

Cena: 420Euro +800 zł (ok. 2600zł)

CENA ZAWIERA:

  • PRZEJAZD KOMFORTOWYM AUTOKAREM
  • 10 NOCLEGÓW W HOTELACH **/***
  • WYŻYWIENIE ZGODNIE Z PROGRAMEM: 10 ŚNIADAŃ, 10 OBIADOKOLACJi
  • OPIEKA DOŚWIADCZONEGO PILOTA i DUSZPASTERZA

CENA NIE ZAWIERA:  Koszty zwiedzania – ok. 20 Euro.

Dzień 1 Przejazd do Włoch

O godz11.00 – zbiórka na parkingu w Wadowicach, Msza święta rozpoczynająca pielgrzymkę, nocny przejazd do Włochi, (prosimy o zabranie prowiantu na drogę).

Dzień 2 Mediolan 

Przyjazd do Mediolanu,  Nawiedzenie placu kateedralnego z Bazyliką św. Ambrożego, Galerii i teatru La Scalla, czas wolny  ,Przejazd i  zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 3 Carcassone –  Lourdes

Po śniadaniu  udamy się  do Lourdes,w drodze nawiedzimy Twierdzę w Carcassone , przejazd i  zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 4 Lourdes

Śniadanie, Msza święta, pobyt w Lourdes, nawiedzenie i modlitwa w miejscu objawień Matki Bożej, Bazylika, Grota,  możliwość obmycia w wodzie ze źródła, zwiedzanie miasta, udział w procesji Eucharystycznej i Różańcowej, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 5 Lourdes

Śniadanie i dalszy pobyt w Lourdes, nawiedzenie miejsc związanych z życiem św. Bernadetty, droga krzyżowa, wieczorem wyjazd do Santiago de Compostela (kolacja i jutrzejsze śniadanie we własnym zakresie, nocny przejazd).

Dzień 6  Santiago de Compostela – Fatima

W godzinach rannych przyjazd i nawiedzenie Sanktuarium św. Jakuba w Santiago de Compostela, Msza święta, przejazd do Fatimy, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

 Dzień 7  Fatima

Śniadanie i pobyt w Fatimie, nawiedzenie miejsc związanych z objawieniami Matki Bożej, Msza święta, czas wolny na osobistą modlitwę, udział w procesji, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 8 Fatima, Nazare, Batalha

Śniadaniu i dalszy pobyt w Fatimie, droga krzyżowa, Msza święta, nawiedzenie Aljustrel – wsi, w której mieszkała Łucja, Franciszek i Hiacynta. Po południu przejazd do Nazare (odpoczynek nad Oceanem Atlantyckim). W drodze powrotnej nawiedzenie opactwa benedyktyńskiego w Batalha, powrót do Fatimy, procesja różańcowa, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 9 Fatima, Avila

Śniadanie i Msza święta w Fatimie, przejazd do Avila, gdzie urodziła się i  żyła św. Teresa Wielka, przejazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg w okolicy Madrytu.

Dzień 10 Saragossa, Costa Brava

Śniadanie, przejazd do Saragossy, nawiedzenie Bazyliki Matki Bożej „na słupie”, Msza święta, czas na modlitwę, przejazd do hotelu na Costa Brava, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 11 Montserrat, Barcelona

Śniadanie, przejazd do opactwa Matki Bożej w Montserrat, gdzie znajduje się słynna „Czarna Madonna”, Msza święta, czas na modlitwę, przejazd do Barcelony, gdzie zobaczymy: kościół Sagrada Familia wybudowany przez słynnego architekta Gaudiego i inne miejsca z nim związane, port, deptak Ramblas. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 12  La Salette

Śniadanie, przejazd do Sanktuarium Matki Bożej na La Salette, przyjazd w godzinach wieczornych, zakwaterowanie w domu pielgrzyma, Msza święta, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 13  Ars

Śniadanie, Msza święta, czas na modlitwę, wyjazd w drogę powrotną do Polski, po drodze postój w Ars, nawiedzenie kościoła i miejsc związanych z św. Janem Marią Vianneyem, czas na modlitwę. Nocny przejazd autokarem.

 Dzień 14  Powrót do Polski

Przyjazd do Wadowic w godzinach popołudniowych.

 

Informacje i zapisy:

 Ks. Janusz Korbel  790 436 399

Powrót w godzinach południowych.